Świadomość ciała i tango terapia   English        

Beata Maia Gellert � tancerka i instruktorka tanga argentyńskiego.

W kulturę Argentyny zanurzyła się mieszkając w Buenos Aires, gdzie miała okazję uczyć się i współpracować z czołowymi postaciami tangowej sceny.
W Polsce jest członkiem zarządu stowarzyszenia Akademia Tanga Argentyńskiego, współorganizuje doroczny Międzynarodowy Festiwal Tanga Argentyńskiego w Warszawie, współpracowała przy tworzeniu oraz występowała w pierwszym polskim Tango Show �Tango Historias (reż. Luis Bianchi)
Prowadzi regularne zajęcia w Warszawie, oraz cykliczne warsztaty w Polsce, Anglii, Hiszpanii i Włoszech.

W swojej pracy instruktorskiej skupia się głównie na technice ruchu, świadomości ciała (tak własnego jak i drugiej osoby), przepływie impulsów, energii i pomysłów. Tango łączy z technikami pracy z ciałem oraz contact � improvisation.

W tańcu najważniejsza jest dla niej twórcza ekspresja i improwizacja, przez co nie uznaje wyższości żadnego ze styli nad pozostałymi.

Aby dowiedzieć się więcej o jej podejściu do tanga, czytaj: metody i filozofia ruchu.

Informacje o zajęciach tanga z Maią znajdziesz tutaj

Poza tangiem, Beata prowadzi także zajęcia ze świadomości ciała i choreoterapii, autorskie warsztaty rozwoju i poznania siebie oraz terapię tangiem (indywidualną i dla par).
Informacje o tango-terapii oraz innych zajęciach z rozwoju osobistego znajdziesz tutaj: odwiedź Pracownię Ruchu


Z Maia pracuje Marek Matysiak - tancerz i instruktor tanga argentynskiego. Wiecej informacji o Marku znajdziecie tu wkrótce!
 
Bądź na bieżąco! Wpisz swój email.


Świadomość ciała i tango terapia
Nauka tanga
Metody & filozofia ruchu